Sellülit Masajı

Gün aşırı olarak haftada 2 yada 3 kez yapılan bölgesel incelme ve selülit masajının seans süresi 40 dakikadır. Bölgesel incelme masajının amacı lenf sistemi uyarılarak bölgesel yağlanmalara ve selülite neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile atılması, dolaşım sisteminin düzenlenmesi, metabolizmanın hızlandırılması ve depolanmış yağların çözülmesidir.

Bölgesel incelme masajı cilt yüzeyindeki pürüzlü , portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya yönelik,özel bir teknik ile  cildi sıkılaştırıcı,yağ çözücü ve cildi besleyici özellikte, başta ozon yağı olmak üzere limon ,portakal ,buğday , susam gibi yağları içeren aromatik özel karışımlarla uygulanmaktadır.

Tüm bakımlarda olduğu gibi bölgesel incelme masajına kişinin vücut analizi yapılarak ve gereken ölçümler alınarak başlanır.İlerleyen seanslarda doğru bir değerlendirme yapabilmek için bu analiz ve ölçümler önemlidir.

Etkilerini 3 seanstan itibaren hissetmeye başlayacağınız bölgesel incelme masajı aynı zamanda son derece keyifli, rahatlatıcı ve kendinizi zinde hissetmenizi sağlayan bir bakımdır.