Leke Tedavisi

Yüz bakımında cildinizi yeniden canlandırırken cilt renginizi eşitlemek için vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanan OxyGeneo, sunduğu yeni nesil oksijen teknolojisiyle ciltte oluşan lekelenmeleri ve kırışıklıkları en aza indirger. Aynı anda üç temel bakım sunan OxyGeneo’nun ciltte çok hafif bir peelinge neden olmasıyla diğer tedavi yöntemlerinden ayrılır..

Günümüzde kullanılan ilaçlar, sistemik hastalıklar,yanlış kullanılan kozmetikler, genetik faktörler, güneşe yoğun maruziyet gibi farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan cilt lekelenmeleri pek çok kişinin kabusu haline geldi. Ozon tabakasının incelmesiyle güneşin zararlı ışınlarına çok daha yoğun bir şekilde maruz kaldığımız da bir gerçek.

Cilt lekelerine çözüm olarak sunulan pek çok tedavi yöntemi de ciltte çok yoğun bir soyulmaya neden olduğundan pek çok kişi bu yöntemleri tercih etmiyor. İşte tam da bu noktada Yeni Nesil Oksijen Teknolojisi OxyGeneo imdadınıza yetişiyor! Haftada 1 seans şeklinde uygulanabilen OxyGeneo’nun NeoRevive ve NeoBright ile ciltteki soruna uygun olarak iki özel formül sunuyor.

NeoRevive yaşlanma karşıtı özellik sağlarken NeoBright cildin oksijenlenip beslenmesini sağlıyor. NeoBright İLE ETKİN SONUÇ Optimum cilt aydınlatma, besleme ve gençleştirme etkilerine sahip olan NeoRevive, cildi güçlü fakat hassas bir biçimde aydınlatıyor.

Ciltte oluşan pigmentasyonu ve güneş kaynaklı fotoyaşlanma etkisini azaltırken cilde doğal oksijen sağlıyor ve cildi tahriş etmeden ölü hücrelerden arındırıyor. Cildi nemlendiren ve besleyen NeoBright uzun dönem etkisiyle güvenli bir tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkıyor.