HYDRAPOWER Amerikan Cilt Bakımı

HydraPower ablatif olmayan cilt yenileme işlemini yeni bir boyuta taşımakta üstelik Foto Rejuvenasyon işleminden iki seviye daha yukarıda. Amerika'nın önde gelen doktorları tarafından yapılan klinik çalışmalarda Hydrapower'ın diğer bir çok cilt yenileme yöntemlerine göre daha iyi sonuçlar verdiğini göstermiştir. 

4 Teknoloji bir arada; 
• Vortex - Cleansing 
• Hydropeel Exfoliation 
• Vortex - Extraction 
• Vortex - Fusion 

İşlem sonrası anında ortaya çıkan pozitif sonuçlar. Her cilt tipinde etkin. Yağlı, Bronz, İnce, Hassas ve yaşlanmış olan genel cilt sağlığının artmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini arttırıp seanslara düzenli gelinmesini sağlar. Güneş hasarları ve lekeleri, cilt renk düzensizlikleri, hyperpigmentasyon kırışıklar ve çizgiler kuru ve nemsiz cilt, yağlı/tıkalı gözenekler ve gözenek büyüklüğü tedavilerinde mükemmel sonuçlar verir.

HYDRAPOWER Nedir ?

İnce Çizgiler + Kırışıklıklar 
Elastikiyet ve Tonus Kaybı 
Siyah Noktalar + Yağlı, Akneli Ciltler 
Güneş Lekeleri 
Total Cilt Bakımı 
Cilt Tonu Düzensizlikleri + Cilt Canlandırma
Genişlemiş, Tıkalı Gözenekler

 

HYDRAPACKS Gold Ürünler

Uygulamada kullanılan tüm ürünler üretici firmanın Wellness Araştırma Departmanı tarafından uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda titizlikle geliştirilmiştir. Uygulama ürünleri ve günlük devam ürünleri antioksidan, peptit, aydınlatıcı ajanlar ve cilde yararlı asit bileşenleri içerir.

 

HYDRAPACKS Gold Asit Ürünleri

Derinin sağlıklı görünümünü desteklemek için düzenli olarak peeling önerilmektedir. HydraPower® uygulamalarının içeriğinde mevcut olan glikolik, salisilik ve laktik asitler ile cildi ölü hücrelerden arındırarak, tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.

Beta HD Gold 
Antiox+ Gold 
Pure Plus Gold 
Antiv3 Gold 
GLYSAL (7,5 - 15 - 30), Dermabuilder