Venus Legacy | Medikal Estetikte Devrim

Venus Concept, yüz, boyun ve vücutta cilt sıkılaştırma ve cerrahi olmayan vücut biçimlendirme uygulamalarında devrimsel bir teknolojiyi medikal estetik alanına sunarak sektörü yeniden canlandırmaktadır.

Venus 4D™ Teknoloji – Yeni bir Standart
- Multi-Polar RF, farklı derinlikteki cilt tabakalarında benzersiz klinik sonuçlar veren hızlı, ağrısız ve sızısız ve homojen bir ısıtım oluşturur. 
- Pulslu Manyetik Alanlar Teknolojisi geleneksel tıpta on yıllardır kullanılmaktadır ve rejenere edici özellikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
- Vari-Pulse daha derine ulaşılmasını sağlayan ve lenf drenaj oluşturan, aynı zamanda, dolaşım sistemini uyaran ayarlanabilir pulslu vakum olanağı sağlar.
- Gerçek zamanda Termal Geri bildirim hem ellerin serbest kalmasını hem de ekranda geri bildirim bilgilerinin bir grafik üzerinde görüntülenmesini sağlarken diğer yandan daha üstün klinik sonuçların alınmasında sürekli cilt temasına olanak verir.

Venus Legacy™ hastalarınızın yüzünü güldürecek ve size yatırımınızı en kısa sürede geri döndürecek kanıtlanmış Multi Polar RF ve Manyetik Puls (MP)² Teknolojileri ile yeni VariPulse™ teknolojisini kombine tek cihazda sunmaktadır. Kolay ve Zahmetsiz kullanım Venus Legacy çok başlıklı platformu klinik sahibi ve uzmanlarının yaklaşımları doğrultusunda tasarlamıştır. Önerilen uygulamalar hazır programlar halinde sistemdedir ve uygulama esnasında kolayca ihtiyaca uygun şekilde değiştirilebilir özelliktedir.
​​​

 

 

 

 

 

BENZERSIZ SONUÇLAR

Venus Legacy™, 4D™ teknolojisi kullanan FDA onaylı ilk ve tek cihaz olup , Multi-Polar Radyo Frekansı (RF), Pulslu Elektro Manyetik Alanlar (PEMF) ve VariPulse™ Teknolojisi (VP),ile Gerçek Zamanda Termal Geri Bildirim sistemine sahiptir. Bu özellikler Venus Legacy™ cihazına güvenli, ağrısız ve sızısız tedaviler ve benzersiz sonuçlar gerçekleştirme kabiliyeti sağlar.

Venus Legacy™ tedavileri tüm cilt tiplerinde 100% güvenli, ağrısız ve sızısız tedaviler sunarken orta ve uzun dönemli sonuçların yüz, boyun ve vücutta kolayca alınmasına olanak sağlar.

NE İŞE YARAR?

- Cerrahi olmayan vücut biçimlendirme 
- Selülit azaltımı
- Kırışıklık hafifletme
- Çevresel daraltım
- Cilt sıkılaştırma

KAÇ SEANS GELMEM GEREKIYOR ?

2-8 cm arası incelmeyi gözlemlemek için 4 – 8 seans gelinmesi en doğrusudur.

VENUS LEGACY YÜZ VE BOYUNDA NASIL ÇALIŞIR ?

Venus Legacy Multi Polar RF ve Manyetik Puls (MP)² Teknolojileri ile yeni VariPulse™ teknolojisini bir arada sunan tek cihaz olarak ciltteki elastin ve kolajen üretimini tetikleyerek, yaşla tembelleşmiş ve elastikiyetini kaybetmiş cildi doğal olarak çalıştırmaya başlar. Elastin kolajenleri artan cilt, sıkılaşır, toparlanır, çizgiler yumuşar. 
Manyetik Puls (MP)² teknolojisi ile cilt altındaki fgf 2 (fibroblast büyüme faktörü) salgılanmasını tetikleyerek cildi onarır ve gençleştirir.

VENÜS LEGACY VÜCUTTA NASIL ÇALIŞIR?

Venus Legacy yağ hücrelerindeki yağı sıvılaştırıp lenf sistemine aktaran ağrısız sızısız yan etkisiz fda (ABD Sağlık Bakanlığı) onayına sahip bir sistemdir. Yağ hücrelerine, diğer birçok teknolojinin aksine zarar vermeden yağ hücrelerini küçültür ve elastin kolajenleri tetikleyerek sarkan dokuyu toparlar. Yağlı dokularda vakumlu başlıkla çalışılıp, kilo verip sarkmış dokularda ise toparlanma için radyo frekanslı başlıkla en iyi sonuçlar elde edilir.