YAŞLANMA KARŞITI

Olgun ciltler yenileyen ve nemlendiren, ayrıca kırışıklık görünümünü azaltan aktif içeriklere sahip bir ürüne ihtiyaç duyar. M.A.D cilt bakım ürünleri içerdiği glikozit asit ve gelişmiş peptitlerin yanı sıra bitki özlü yapısıyla da en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyor. Yaşlanma karşıtı ürünlerimiz, cildinizin genç görünümünü korunaya yardımcı olur.
⦁    Unirepair T-43 DNA yapılandırıcı amino asitlerin bioaktif bileşiminden oluşur.
⦁    Alp Rose Steam Cell Extract Doğanın sunduğu bu “süper bitki”, cilt hücrelerini yeniler ve zararlı güneş ışınlarına karşı rahatlatıcı etkisiyle koruyarak cilt tonunu eşitler ve sıkılık kazandırır.
⦁    PhytoCellTec Malus Domectica Hücrelerin çoğalmasını sağlayarak kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur.
⦁    Lavandox Kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Çalışmalar 24 saat içerisinde kırışıklıkların %11 oranında azaldığını göstermiştir.
⦁    Symglucan UV ışınlarına karşı koruma sağlayarak gözle görülür yaşlanma etkilerinin azalmasında etkilidir.
⦁    Symcalmin Yulaftan elde edilen bu bileşen, güneş yanığı ve tahriş olmuş ciltlerde kızarıklık ve rahatsızlığın giderilmesinde yardımcı olur.
⦁    Matrixyl 3000 Kırışıklık karşıtı etkisi kanıtlanmıştır.
⦁    Haloxyl Göz halkalarının görünümünde azalma sağlayarak göz çevresini sıkılaştırmaya ve renginin eşitlenmesine yardımcı olur.
⦁    Eyeliss İçerdiği 3 farklı aktif molekül bileşimiyle göz altı şişliklerinin azalmasını sağlar.
⦁    Argireline Kırışıklıkların seviyesini azaltır.
⦁    Prodew 400 Cildin kurumasını önler ve elastikiyetini geri kazandırarak nemlendirir.
⦁    TriniTea Complex Cildi zengin anti-oksidanlarla besleyen beyaz, kırmızı ve yeşil çayların karışımını içerir.
⦁    Apple Fruit Stem Cell Extract Güçlü yaşlanma karşıtı etkilere sahiptir. Kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cilt hücrelerinin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.
⦁    Grape Fruit Stem Cell Extract İçerdiği yüksek anti-oksidanlarla yaşlanma belirtilerini azaltarak daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar.
⦁    PhytoCell Tec Alp Rose Cilde daha yumuşak, sıkı ve ışıltılı bir görünüm kazandırırken aynı zamanda cilt elastikiyetinin artmasını sağlar.
⦁    Tetrapeptide-7 İyileştirme özellikli bu peptit, kuru ve hassas ciltlerdeki yanık ve hassasiyeti azaltır.
⦁    Oligopeptide Hyalüronik asit desteğiyle kolajenleri canlandırır. Cildi daha sıkı, arınmış ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur.