YENİ! GÜNEŞ KORUYUCU

M.A.D’nin yeni koruma ürünleri, UVA/UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyor. Çevresel etkenler cilde eskiden olduğundan daha fazla zarar vermekte ve hava kirliliği, stres,sigara,alkol,yanlış beslenme ve güneş ışınları cildin erken yaşlanmasına sebep olmaktadır. M.A.D ürünleri cildinize ihtiyacı olan korumayı sunarken aynı zamanda onarıcı etkiye sahip ürünlerdir. 

ENVIRONMENTAL, yirmili yaşların ortasından kırklı yaşlara kadar kullanılabilir. Cildin genç görünümünü daha uzun süre korumasına yardımcı olur. Cildiniz sürekli stres kirlilik ve diğer dış etkiler nedeniyle zayıflar, yorulur ve yaşlanma belirtileri gösterir. Environmental cilt bakım ürünleri içerdiği aktif içeriklerle cilt hücrelerini olumsuz dış etkilere karşı korurken hücreleri yenileyerek kuvvetli anti-oksidanlar ile sağlıklı görünüme kavuşturur.
⦁    Unirepair T-43 Amino asitlerden oluşan biyoaktif bir formüle sahiptir.
⦁    Titanyum Dioksit/Çinko Oksit İçerdiği mineral filtreleyici oklusif partiküller ile cildi zararlı UVA/UVB ışınlarından ve güneş yanıklarına karşı korur.
⦁    Lavandox Kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Çalışmalar 24 saat içinde kırışıklıkların %11 oranında azaldığını göstermiştir.
⦁    Bisabolol Bisabolol Cildi günlük stresin yarattığı etkilerden korur ve iyileştirir. İçerdiği doğal aktif özlerle cilt iyileşmesini hızlandırır.  Bisabolol ayrıca tahriş etmeyen, yanma önleyici ve anti-mikrobiyal özelliklere sahiptir.
⦁    Helioguard 365 Kırmızı alglerin UVA ışını kırıcı ve yaşlanmanın görülebilir etkilerini azaltmaya yardımcı amino asitlerinden yola çıkarak geliştirilmiştir.
⦁    Shield Bact Peptid Günlük biyopolütanlara karşı karşı güçlü bir koruma sağlar ve doğal olarak bakterilere karşı savaşma özelliğine sahiptir.
⦁    Oxygeskin Cildin nefes almasını sağlar, cildi yumuşatarak parlak bir görünüme kavuşturur.
⦁    Prodew 400 Cildi kurumaktan koruyarak cildin nemliliğini ve elastikiyetini düzenlemeyi amaçlar.
⦁    SYN-COLL Yenilikçi kırışıklık giderici bir kompleks.
⦁    Phellodendron Extract Bu öz, cildi doğal dengesinde nemlendirilmesini ve yeniden yapılandırılmasını sağlar.
⦁    TriniTea Complex Cildi zengin anti-oksidanlarla besleyen beyaz, kırmızı ve yeşil çayların karışımını içerir.