AYDINLATICI

Pürüzlü ve düzensiz cilt tonu lekeler ve donuk bir cilt tipi herkesin zamanla başına gelebilecek bir durumdur. M.A.D aydınlatıcı cilt bakımı ürünleri sahip olduğu güçlü bütünsel içerikleriyle cilde sağlıklı  ve parlak bir ışıltı vererek ve cilt tonunu düzenler.
⦁    Lumiskin Cildi daha parlak ve genel görünümünü aydınlatması ve cildin rengini olduğundan daha canlı göstermek için güçlü yeni antioksidanlarla geliştirilmiştir.
⦁    TriniTea Complex Cildi zengin anti-oksidanlarla besleyen beyaz, kırmızı ve yeşil çayların karışımını içerir.
⦁    BVOS-C/Stay-C 50/Magnesium Ascorbyl Phosphate Sahip olduğu C vitamini bileşeniyle cildi aydınlatmaya yardımcı olur. İçerdiği anti-oksidan özelliklerle güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayarak kırışıklık ve çizgileri azaltmada yardımcı olur.
⦁    B-White İçerdiği beyazlatıcı peptitler güvenli, yenilikçi ve kalıcı bir aydınlatıcı etkinin ana maddesidir.
⦁    Licorice Extract Problemli, kızarık ve hassas ciltler için güçlü antioksidanlarla geliştirilmiş doğal bir iyileştiricidir.
⦁    Nano LDP’s Lightening Kolajen sentezleri canlardırarak ve fototoksite karşı savaşarak, cildin daha aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar.
⦁    Emblica Fruit/Mulberry/Bearberry Extract Cilde ışıltı kazandırır ve ciltteki renk düzensizliklerini azaltır. Ciltteki karartı, leke ve hassasiyetin giderilmesine, doğal bir ışıltı kazanmasına yardımcı olur.